Велосипед Merida Silex 4000 2022 frame L
90 440 грн. Купити! Merida Silex 4000 28 2022 (L(53), MATT DARK SILVER(GLOSSY BLACK)) A62211AVelotime.com.uaЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Merida Silex 4000 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Merida Silex 4000 2022 frame L
Ціни на Merida Silex 4000 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 4000 2022 frame L | від 90 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Silex 4000 2022 frame M | від 90 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 4000 2022 frame S | від 90 440 грн. | 1 пропозиція |