Велосипед Merida Silex 600 2023 frame S
Merida Silex 600 2023 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Silex 600 2023 frame S
Merida Silex 600 28 2023 (S, GLOSSY BLACK(MATT BLACK)) A62211A 03507 | 72 840 грн. |
Велосипед MERIDA SILEX 600,S GLOSSY BLACK(MATT BLACK) A62211A 03507 | 72 840 грн. |
Модификації Merida Silex 600 2023 frame S
Ціни на Merida Silex 600 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 600 2023 frame L | від 72 840 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Silex 600 2023 frame M | від 72 840 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Silex 600 2023 frame S | від 72 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Silex 600 2023 frame XS | від 72 840 грн. | 2 пропозиції |