Шабельна пила Metabo SSE 18 LTX Compact 602266800
Відео 3Фото 6 |
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266800 акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 2 Агод кейс (сумка) / акк. 2 шт 4 Агод кейс (сумка) / акк. відсутній |
|
У моделі 602266500 акумулятори ємністю 2 Агод, а в моделі 602266800 — ємністю 4 Агод
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSE 18 LTX Compact 602266800
Акумуляторна шабельна пилка Metabo SSE 18 LTX Compact + 2 акк 18 V 4.0 Ah | 13 686 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX Compact 602266800 | 13 688 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX COMPACT, 2 акб 18 В LiHD 4.0 | 13 688 грн. |
Metabo Sse 18 Ltx Compact + 2 y Lihd 18V/4.0Ah 602266800 | 21 400 грн. |
Metabo Sse 18 Ltx Compact + 2 y Lihd 18V/4.0Ah 602266800 | 21 935 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SSE 18 LTX Compact 602266800
Ціни на Metabo SSE 18 LTX Compact 602266800 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266890 | від 4 231 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266500 | від 8 599 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266800 | від 13 686 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266840 | від 4 954 грн. | 3 пропозиції |