Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IC48NK4 140 м²
Cooper&Hunter CH-IC48NK4 140 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:140 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:5150/4500 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-IC48NK4
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-IC48NK4 140 м²
Кондиционер Cooper&Hunter CH-IC48NK4/CH-IU48NM4 кассетный инвертор | 79 979 грн. |
Спліт-система касетна Cooper&hunter CH-IC48NK4/CH-IU48NM4 | 79 980 грн. |
Касетний кондиціонер Cooper&hunter CH-IC48NK4/CH-IU48NM4 | 79 980 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-IC48NK4
Ціни на Cooper&Hunter CH-IC48NK4 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-IC12NK4 35 м² | від 30 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IC18NK4 50 м² | від 46 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IC24NK4 70 м² | від 54 519 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IC36NK4 100 м² | від 75 179 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IC48NK4 140 м² | від 79 979 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IC60NK4 160 м² | від 84 079 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →