Змішувач MIXXUS Premium Eva 001 MI5809
Фото 5 |
MIXXUS Premium Eva 001 MI5809 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Eva 001 MI5809
Усі ціни 13 →Змішувач для умивальника із високим виливом MIXXUS Premium EVA 001 HIGH бі | 2 766 грн. |
Змішувач для умивальника Mixxus Premium Eva 001 High (MI5950) MI5950 | 2 766 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM EVA 001 HIGH (MI5950) | 2 766 грн. |
Змішувач для раковини MIXXUS PREMIUM EVA 001 HIGH (MI5809) MI5809 | 2 766 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM EVA 001 HIGH Білий (MI5809) | 2 766 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →