Змішувач MIXXUS Colorado 555-15 MI1636
MIXXUS Colorado 555-15 MI1636 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Colorado 555-15 MI1636
Усі ціни 13 →Змішувач для умивальника однозахватний MIXXUS COLORADO 555 хром силумін MI | 643 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS COLORADO 555 MI1636 | 643 грн. |
Mixxus Смеситель для умывальника MIXXUS COLORADO 555 (излив 15 см) (MI1636 | 643 грн. |
Змішувач для умивальника Mixxus Colorado 555 (MI1636) | 643 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS COLORADO 555 (вилив 15 см) (MI1636) | 643 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →