Відеокарта Palit GeForce RTX 3050 Dual DVI (NE63050018P1-1070D)
Фото 8 |
Palit GeForce RTX 3050 Dual DVI |
|
6-pin засновані на чіпах GA107 (замість GA106 на 8-pin).
За основними специфікаціями, такими як кількість CUDA-ядер, ширина шини або об'єм відеопам'яті, вони не відрізняються від (оригінальних), але заміна чипа та деякі додаткові оптимізації дозволили знизити енергоспоживання зі 130 Вт до 115 Вт.
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 3050 Dual DVI
Усі ціни 37 →Відеокарта Palit GeForce RTX 3050 DUAL 8GB GDDR6 (NE63050018P1-1070D) NE63 | 9 899 грн. |
Palit GeForce RTX 3050 Dual 8192MB (NE63050018P1-1070D) NE63050018P1-1070D | 9 749 грн. |
Відеокарта GF RTX 3050 8GB GDDR6 Dual Palit (NE63050018P1-1070D) NE6305001 | 9 780 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 3050 Dual (NE63050018P1-1070D) | 10 564 грн. |
Видеокарта Palit GeForce RTX 3050 8GB GDDR6 Dual (NE63050018P1-1070D) NE63 | 9 651 грн. |
ще 20 пропозицій
Карта не погана, замволявши в магазині Click.ua, приїхала швидко. Для моїх потреб усітачити, бравши швидше для програми по 3д моделюванню ніж для ігор але щоб і пограти теж її вічтачає. У кіберпанку з длсс на якість та з високими налащтуваннями та ртх то видає десь під 50 фпс Компактна Ні Engineerio: користуюся Palit GeForce RTX 3050 Dual DVI менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →