Каструля Pepper Basil PR-1200-18
Фото 11 |
Pepper Basil PR-1200-18 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Basil PR-1200-18
Усі ціни 8 →Кастрюля Pepper Basil 3 л (PR-1200-18) PR-1200-18 | 779 грн. |
Каструля Pepper Basil 3 л (PR-1200-18) PR-1200-18 | 826 грн. |
Кастрюля Pepper Basil PR-1200-18, 3л 113156 | 790 грн. |
Pepper Каструля Pepper Basil 3 л (PR-1200-18) PR-1200-18 | 826 грн. |
Каструля Pepper Basil PR-1200-18, 3л | 956 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pepper Basil PR-1200-18
Ціни на Pepper Basil PR-1200-18 |
---|---|---|---|---|
Pepper Basil PR-1200-16 | від 406 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Basil PR-1200-18 | від 779 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Basil PR-1200-20 | від 764 грн. | 10 пропозицій | ||
Pepper Basil PR-1200-22 | від 699 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Basil PR-1200-24 | від 1 631 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →