Витяжка Perfelli BI 6872 I LED нержавіюча сталь
Фото 6 |
Perfelli BI 6872 I LED нержавіюча сталь 2020 рік білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BI 6872 I LED нержавіюча сталь
Усі ціни 23 →Perfelli Perfelli BI 6872 I LED | 7 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BI 6872 I LED | 7 999 грн. |
Perfelli BI 6872 I LED | 7 999 грн. |
Вытяжка Perfelli Bi 6872 I Led | 8 000 грн. |
PERFELLI BI 6872 I LED | 7 599 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Perfelli BI 6872 I LED
Ціни на Perfelli BI 6872 I LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli BI 6872 WH LED білий | від 8 742 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli BI 6872 I LED нержавіюча сталь | від 7 343 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →