Витяжка Perfelli DNS 6252 D 700 WH LED білий
Фото 6 |
Perfelli DNS 6252 D 700 WH LED білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 6252 D 700 WH LED білий
Усі ціни 23 →Perfelli Perfelli DNS 6252 D 700 WH LED | 4 769 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 6252 D 700 WH LED | 4 769 грн. |
Perfelli DNS 6252 D 700 WH LED | 4 770 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 6252 D 700 Wh Led | 4 770 грн. |
PERFELLI DNS 6252 D 700 WH LED | 4 649 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Perfelli DNS 6252 D 700 WH LED
Ціни на Perfelli DNS 6252 D 700 WH LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DNS 6252 D 700 WH LED білий | від 4 459 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli DNS 6252 D 700 IV LED слонова кістка | від 4 443 грн. | 31 пропозиція | ||
Perfelli DNS 6252 D 700 SG LED сріблястий | від 4 459 грн. | 34 пропозиції | ||
Perfelli DNS 6252 D 700 BL LED чорний | від 4 291 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →