Витяжка Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip білий
Фото 9 |
Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip білий
Усі ціни 28 →Perfelli Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip 5902767157469 | 13 903 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip | 13 903 грн. |
Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip | 17 599 грн. |
Вытяжка Perfelli Bisp 9673 Wh 1000 Led Strip | 13 675 грн. |
Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip офіційна гарантія | 11 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip
Ціни на Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip |
---|---|---|---|---|
Perfelli BISP 9673 WH 1000 LED Strip білий | від 11 799 грн. | 29 пропозицій | ||
Perfelli BISP 9673 BL 1000 LED Strip чорний | від 11 799 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →