Кухонна мийка Platinum 58x44 0.8 580x440
Platinum 58x44 0.8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum 58x44 0.8 580x440
Усі ціни 13 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM 5844 ДЕКОР 580x44 | 1 595 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum Декор 5844 (0,8/180 мм) 5844DEC | 1 595 грн. |
Кухонна мийка PLATINUM ДЕКОР 5844 (SP000018185) | 1 595 грн. |
Кухонная мойка Platinum 5844 0.8/180 | 1 255 грн. |
Кухонна мийка Platinum 5844 Декор 0.8/180 | 1 950 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →