ДБЖ Powercom MAC-3000 LCD 3000 ВА
Відео 1Фото 5 |
Powercom MAC-3000 LCD 3000 ВА |
|
Інверторний ДБЖ. Правильна синусоїда. Імпульсний захист. Холодний старт.
Інверторний безперебійник із «правильною» синусоїдою, призначений для резервного живлення серверів, мережних комутаторів, медичних приладів або невеликого промислового обладнання. Його ефективна вихідна потужність дорівнює 3000 Вт. Прилад має 6 вбудованих акумуляторів ємністю 9 Агод. Передбачена можливість підключення додаткових акумуляторних зовнішніх блоків. Набір роз'ємів у безперебійника Powercom MAC-3000 представлений трьома звичайними розетками (типу Schuko) та одним виходом C19/C20. Крім них, ДБЖ оснащений комунікаційними портами USB та RS-232. Прилад має автоматичний запобіжник, захист від сплесків напруги, коротких замикань та перевантажень, функцію «холодний старт» та регулятор вихідної напруги.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom MAC-3000 LCD 3000 ВА
Усі ціни 23 →Джерело безперебійного живлення Powercom MAC-3000 Schuko 3000ВА / 3000Вт о | 30 255 грн. |
ИБП Powercom MAC-3K Schuko | 36 621 грн. |
Powercom MAC-3000 Schuko офіційна гарантія | 33 399 грн. |
Powercom Powercom MAC-3000 LCD 3000VA PF=1 online RS232 USB 3 Schuko | 30 255 грн. |
PowerCom Macan MAC-3000 | 30 256 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom MAC-3000 LCD
Ціни на Powercom MAC-3000 LCD |
---|---|---|---|---|
Powercom MAC-1000 LCD 1000 ВА | від 14 124 грн. | 27 пропозицій | ||
Powercom MAC-1500 LCD 1500 ВА | від 19 140 грн. | 5 пропозицій | ||
Powercom MAC-2000 LCD 2000 ВА | від 23 340 грн. | 23 пропозиції | ||
Powercom MAC-3000 LCD 3000 ВА | від 27 539 грн. | 23 пропозиції |