ДБЖ Powercom MAC-6000 LCD 6000 ВА
Відео 1Фото 3 |
Powercom MAC-6000 LCD 6000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom MAC-6000 LCD 6000 ВА
Усі ціни 16 →Powercom MAC-6000 офіційна гарантія | 93 899 грн. |
Powercom MAC-6000 (MAC6000) | 99 961 грн. |
Устройство бесперебойного питания Powercom MAC-6000 (MAC6000) | 99 960 грн. |
Powercom MAC-6000 MAC6000 | 93 119 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom MAC-6000 LCD
Ціни на Powercom MAC-6000 LCD |
---|---|---|---|---|
Powercom MAC-6000 LCD 6000 ВА | від 93 119 грн. | 16 пропозицій | ||
Powercom MAC-10000 LCD 10000 ВА | від 106 899 грн. | 11 пропозицій |