Умивальник REA Berta 560 REA-U5055 560 мм
Фото 6 |
REA Berta 560 REA-U5055 485 мм560 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Berta 560 REA-U5055 560 мм
Усі ціни 8 →Умивальник накладний REA U5055 BERTA 560x355x145мм прямокутний білий reac- | 4 822 грн. |
Rea умивальник Rea Berta 55 56x35,5 white (REA-U5055) | 4 822 грн. |
Умивальник (раковина) REA BERTA 55 накладний білий REA-U5055 | 4 822 грн. |
Раковина Rea Berta 55 white (REA-U5055) REA-U5055 | 4 822 грн. |
Умивальник Rea Berta 55 56x35,5 white (REA-U5055) REA-U5055 | 4 822 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації REA Berta 560 REA-U5055
Ціни на REA Berta 560 REA-U5055 |
---|---|---|---|---|
REA Berta 485 REA-U5098 485 мм | від 3 555 грн. | 12 пропозицій | ||
REA Berta 560 REA-U5055 560 мм | від 4 822 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →