Умивальник REA Sofia Mini 350 REA-U8013 350 мм
Фото 16 | 4 356 грн. Купити! Умивальник Rea Sofia Mini Чорний REA-U8013Маркетплейс: Rozetka.ua R.O.P.З нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
REA Sofia Mini 350 REA-U8013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації REA Sofia Mini 350 REA-U8013
Ціни на REA Sofia Mini 350 REA-U8013 |
---|---|---|---|---|
REA Sofia Mini 340 REA-U0623 340 мм | від 1 726 грн. | 11 пропозицій | ||
REA Sofia Mini 350 REA-U8013 350 мм | від 4 356 грн. | 1 пропозиція | ||
REA Sofia Mini 355 REA-U6334 355 мм | від 3 802 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →