Умивальник REA Sofia Mini 355 REA-U6334 355 мм
Фото 10 |
REA Sofia Mini 355 REA-U6334 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Sofia Mini 355 REA-U6334 355 мм
Умивальник (раковина) REA SOFIA MINI WHITE GOLD накладний REA-U6334 | 3 802 грн. |
Умивальник REA Sofia Міні Золото / Білий Блискучий REA-U6334 | 4 752 грн. |
Модификації REA Sofia Mini 355 REA-U6334
Ціни на REA Sofia Mini 355 REA-U6334 |
---|---|---|---|---|
REA Sofia Mini 340 REA-U0623 340 мм | від 1 726 грн. | 11 пропозицій | ||
REA Sofia Mini 350 REA-U8013 350 мм | від 4 356 грн. | 1 пропозиція | ||
REA Sofia Mini 355 REA-U6334 355 мм | від 3 802 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →