Умивальник REA Sofia 410 REA-U6598 410 мм
Фото 7 |
REA Sofia 410 REA-U6598 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Sofia 410 REA-U6598 410 мм
Усі ціни 8 →Умивальник накладний REA SOFIA CALALA MARMUR 410x345x150мм білий овальний | 4 752 грн. |
Умивальник Rea Sofia 33,5x41, білий (REA-U6598) REA-U6598 | 4 752 грн. |
Rea умивальник Rea Sofia 33,5x41 calala (REA-U6598) | 4 752 грн. |
Умивальник (раковина) REA SOFIA CALALA MARMUR накладний REA-U6598 | 4 752 грн. |
Раковина Rea Sofia (REA-U6598) REA-U6598 | 4 752 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →