Ківш RiNGEL Fusion RG-4145-20
Фото 5 |
RiNGEL Fusion RG-4145-20 |
|
Внутрішнє тришарове антипригарне покриття.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Fusion RG-4145-20
Усі ціни 11 →Ківш Ringel Fusion з кришкою 20см/2.3л (RG-4145-20) | 897 грн. |
Ковш Ringel Fusion c крышкой 20см/2.3л (RG-4145-20) | 897 грн. |
Ковш RINGEL Fusion 20 см с крышкой (RG-4145-20) RG-4145-20 | 841 грн. |
Ківш Ringel Fusion із кришкою 2.3 л (RG-4145-20) RG-4145-20 | 944 грн. |
Ringel RG-4145-20 | 944 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →