Кухонний ніж SAMURA Harakiri SHR-0024
SAMURA Harakiri SHR-0024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Harakiri SHR-0024
Усі ціни 9 →Кухонный нож универсальный 150 мм Samura Harakiri Acryl (SHR-0024AW) SHR-0 | 729 грн. |
Ніж універсальний Samura Harakiri Acryl (SHR-0024AW) | 729 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Samura Harakiri Acryl (SHR-0024AW) SHR-0 | 729 грн. |
Ніж універсальний Samura Harakiri Acryl (SHR-0024AW) | 729 грн. |
Кухонний ніж універсальний серрейторний 150 мм Samura Harakiri Acryl (SHR- | 825 грн. |
ще 4 пропозиції
Кольорові модифікації:
- Harakiri SHR-0024B/K Black
- Harakiri SHR-0024W/K White
РекомендуємоПорівняти в таблиці →