Кухонний топірець SAMURA Butcher SBU-0040
SAMURA Butcher SBU-0040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Butcher SBU-0040
Усі ціни 10 →Нож-топорик кухонный для мяса 180 мм Samura Butcher (SBU-0040) SBU-0040 | 999 грн. |
Сокирка Samura SBU-0040 | 999 грн. |
Нож-топорик кухонный для мяса 180 мм Samura Butcher (SBU-0040) SBU-0040 | 999 грн. |
Ніж-топірець кухонний для м'яса 180 мм, Samura "Butcher" (SBU-0040) | 999 грн. |
Ніж-сокирка кухонна для м'яса, 180 мм, Samura "Butcher" (SBU-0040) SBU-004 | 969 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →