Кухонний ніж SAMURA Harakiri SHR-0045
Відео 1Фото 14 |
SAMURA Harakiri SHR-0045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Harakiri SHR-0045
Усі ціни 8 →Ніж Samura Harakiri для нарізки 196 мм (SHR-0045B) | 649 грн. |
Кухонный нож Samura Harakiri филейный 195 мм Black (SHR-0045B) SHR-0045B | 649 грн. |
Ніж для тонкої нарізки Samura Harakiri SHR-0045B | 649 грн. |
Кухонный нож Samura Harakiri филейный 195 мм Black (SHR-0045B) SHR-0045B | 649 грн. |
Набір із 5 кухонних ножів Samura Harakiri (SHR-0250W) | 2 992 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Колірні варіанти:
- Harakiri SHR-0045B чорний
- Harakiri SHR-0045W білий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →