Кухонний ніж Arcos 2900 291625
Відео 1Фото 4 |
Arcos 2900 291625 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 291625
Усі ціни 9 →Кухонный нож Arcos серия "2900" для мяса 180 мм Черный без блистера (29163 | 632 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для м'яса 180 мм Чорний (291625) 291625 | 675 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" для м'яса 180 мм Чорний (291625) 291 | 675 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 18см (291625) | 812 грн. |
Кухонный нож Arcos серия "2900" для мяса 180 мм. Черный (291625) 291625 | 665 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Кольорові варіанти:
- Arcos 2900 291600-жовтий
- Arcos 2900 291622-червоний
- Arcos 2900 291623-синій
- Arcos 2900 291625-чорний
Модификації Arcos 2900 291625
Ціни на Arcos 2900 291625 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 291600 | від 607 грн. | 8 пропозицій | ||
Arcos 2900 291631 | від 507 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos 2900 291623 | від 507 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos 2900 291622 | від 507 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos 2900 291625 | від 507 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →