Кухонний ніж Arcos Duo Pro 201100
Arcos Duo Pro 201100 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Duo Pro 201100
Кухонный нож Arcos Duo Pro обвалочный 130 мм со скошенным лезвием (201100) | 781 грн. |
Кухонний ніж Arcos Duo Pro обвалювальний 130 мм зі скошеним лезом (201100) | 666 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Duo Pro обвалювальний 130 мм зі скошеним лезом (2 | 666 грн. |
Кухонний ніж Arcos Duo Pro обвалювальний 130 мм зі скошеним лезом (201100) | 816 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →