Вудилище Shimano Tribal TX-1A 13 Intensity 3 (TX1A13INT3)
Shimano Tribal TX-1A 13 Intensity 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-1A 13 Intensity 3
Усі ціни 12 →Удилище карповое Shimano Tribal Carp TX-1A Intensity 13’/3.96m 3.5lbs - 3s | 4 840 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A Intensity 13'/3.96m 3.5lbs - 3sec (TX1A | 4 840 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-1A Intensity 13'/3.96m 3.5lbs - 3sec (TX1A1 | 4 840 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A Intensity 13'/3.96m 3.5lbs - 3sec (TX1A | 4 840 грн. |
Карповое удилище Shimano Tribal Carp TX-1A Intensity 13'/3.96m 3.5lbs - 3s | 4 840 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →