Вудилище Shimano Catana FX Telespin 165UL (SCATFXTE165UL)
Shimano Catana FX Telespin 165UL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Telespin 165UL
Усі ціни 13 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning Tele 1.65m 1-11g (SCATFXTE165UL) | 2 520 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 1.65m 1-11g (SCATFXTE165UL) | 2 520 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning Tele 1.65m 1-11g (SCATFXTE165UL) SCATFX | 2 520 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 1.65m 1-11g (SCATFXTE165UL) SCATF | 2 520 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning Tele 1.65m 1-11g 2266.43.47 | 2 520 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →