Вудилище Shimano AERO X1 Distance Feeder 396 (AEX1DFDR13)
Shimano AERO X1 Distance Feeder 396 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano AERO X1 Distance Feeder 396
Усі ціни 12 →Фидерное удилище Shimano Aero X1 3.96m max 90g | 4 031 грн. |
Удилище фидерное Shimano Aero X1 3.96m max 90g (AEX1DFDR13) | 4 030 грн. |
Вудилище Shimano Aero X1 3.96m max 90g (AEX1DFDR13) | 4 030 грн. |
Удилище Shimano Aero X1 3.96m max 90g (AEX1DFDR13) AEX1DFDR13 | 4 030 грн. |
Вудилище Shimano Aero X1 3.96m max 90g (AEX1DFDR13) AEX1DFDR13 | 4 030 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →