Вудилище Shimano Tribal TX-A Spod 12500 (TXAS12500)
Shimano Tribal TX-A Spod 12500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-A Spod 12500
Усі ціни 9 →Карповое удилище Shimano Tribal TX-A Spod 12' 500 | 4 490 грн. |
Удилище карповое Shimano Tribal TX-A Spod 12’/3.66m 5.0lbs (TXAS12500) | 4 490 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-A Spod 12'/3.66m 5.0lbs (TXAS12500) | 4 490 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-A Spod 12'/3.66m 5.0lbs (TXAS12500) TXAS125 | 4 490 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-A Spod 12'/3.66m 5.0lbs (TXAS12500) TXAS12 | 4 490 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →