Вудилище Shimano Super Ultegra Heavy 600 (SULTTEH60)
Shimano Super Ultegra Heavy 600 Super Ultegraдовгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Super Ultegra Heavy 600
Усі ціни 12 →Удилище маховое Shimano Super Ultegra Heavy 6.00m 15-25g (SULTTEH60) | 9 530 грн. |
Вудилище Shimano Super Ultegra Heavy 6.00m 15-25g (SULTTEH60) | 9 530 грн. |
Удилище Shimano Super Ultegra Heavy 6.00m 15-25g (SULTTEH60) SULTTEH60 | 9 530 грн. |
Вудилище Shimano Super Ultegra Heavy 6.00m 15-25g (SULTTEH60) SULTTEH60 | 9 530 грн. |
Маховое удилище Shimano Super Ultegra Heavy 6.00m 15-25g 2266.28.99 | 9 530 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →