Вудилище Shimano Vengeance BX Surf 450 Tubular (VSFT450BXK)
Shimano Vengeance BX Surf 450 Tubular |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance BX Surf 450 Tubular
Усі ціни 13 →Серфовое удилище Shimano Vengeance 450BX Tubular Tip 4.50m max 225g | 4 900 грн. |
Удилище серфовое Shimano Vengeance 450BX Tubular Tip 4.50m max 225g (VSFT4 | 4 900 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance 450BX Tubular Tip 4.50m max 225g (VSFT450BXK) | 4 900 грн. |
Удилище Shimano Vengeance 450BX Tubular Tip 4.50m max 225g (VSFT450BXK) VS | 4 900 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance 450BX Tubular Tip 4.50m max 225g (VSFT450BXK) V | 4 900 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →