Акустична система TAGA Harmony TAV-606F SE
Фото 5 |
TAGA Harmony TAV-606F SE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-606F SE
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-606 SE White | 23 920 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-606 SE Wenge | 23 920 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-606 SE Walnut | 23 920 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-606 SE Black | 23 920 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →