Змішувач Hansgrohe Novus 71047000
Фото 3 |
Hansgrohe Novus 71047000 |
|
Регульоване обмеження температури
Додатково може комплектуватися внутрішнім блоком для змішування.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Novus 71047000
Усі ціни 14 →Змішувач для ванни Hansgrohe Novus (колір - хром) 71047000 71047000 | 2 134 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE NOVUS хром лат | 2 412 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Hansgrohe NOVUS (71047000) 71047000 | 1 461 грн. |
Смеситель для ванны Hansgrohe Novus + скрытая часть Hansgrohe Focus S (710 | 3 696 грн. |
Змішувач одноважільний для ванни Hansgrohe Novus (71047000) 71047000 | 2 412 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →