Змішувач Volle Cruze 1547.100201
Фото 7 |
Volle Cruze 1547.100201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cruze 1547.100201
Усі ціни 48 →Змішувач для душу прихованого монтажу Volle CRUZE pistola gris (1547.10020 | 2 266 грн. |
Смеситель для душа Volle Cruze 1547.100215, скрытый монтаж, cepillado oro | 2 266 грн. |
Змішувач для ванни Volle Cruze прихований монтаж (1547.100202) 1547.100202 | 2 266 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Volle CRUZE (1547.100201) | 2 266 грн. |
Змішувач для душа VOLLE CRUZE прихованого монтажу cromo 1547.100201 | 2 266 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →