Литий диск Zorat BK473 6,5x16/5x160 ET60 DIA65,1
від 4 362 до 5 569 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 160 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації Zorat BK473 11
Характеристики
Zorat BK473 6,5x16/5x160 ET60 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK473 6,5x16/5x160 ET60 DIA65,1
Сортувати
Литые диски ZW Ford (BK473) R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1 (BP) 1001974260 | 4 590 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK473 R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1 BP | 4 710 грн. |
ZW BK473 6,5x16/5x160 D65,1 ET60 BP | 4 580 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK473 (R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1) BP | 5 124 грн. |
ZW BK473 (R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1) BP | 4 675 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі