Кухонный нож Arcos Universal 282504
Arcos Universal 282504 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Universal 282504
Все цены 7 →Кухонный нож Arcos Universal обвалочный 130 мм (282504) 282504 | 1 014 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal обвалювальний 130 мм (282504) 282504 | 928 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Universal обвалювальний 130 мм (282504) 282504 | 928 грн. |
Ніж обробний чорний L 130 мм серія Universal Arcos FD-282504 | 1 114 грн. |
Ніж обвалочний Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 13см (282504) | 1 103 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal обвалювальний 130 мм (282504) | 1 142 грн. |
Ніж обвалочний Arcos Universal довжина 13 см (282504) | 889 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →