Монитор Asus TUF Gaming VG32VQ1BR 31.5 " черный (90LM0661-B02170)
Фото 5 |
Asus TUF Gaming VG32VQ1BR 31.5 " черный
Диагональ:31.5 "
Разрешение:2560x1440 (16:9)
Матрица:*VA, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастность:3 000:1
Яркость:250 кд/м²
Функции:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Разъемы:HDMI, DisplayPort
Чем дешевый монитор отличается от дорогогоВыявляем, что больше всего влияет на цену монитора и главные отличительные черты бюджетных и дорогостоящих моделей
Что лучше для игр ― телевизор или монитор?Почему многие геймеры покупают телевизоры для ПК, а другие — подключают игровые консоли к мониторам
Все характеристики
Купить Asus TUF Gaming VG32VQ1BR 31.5 " черный
Все цены 15 →Монитор ASUS 31.5" VG32VQ1BR VA Black Curved (90LM0661-B02170) 90LM0661-B0TUF Gaming VG32VQ1BR – это 31,5-дюймовый изогнутый монитор с разрешением WQHD (2560x1440) и высокой частотой обновления (165... ещеГц), предназначенный для профессиональны ШОС нами 5 лет (Киев) Гарантия: 36 мес. Пожаловаться | 11 907 грн. |
Монітор ASUS TUF Gaming VG32VQ1BR (90LM0661-B02170) 90LM0661-B02170 | 11 989 грн. |
РК монітор Asus TUF Gamnig VG32VQ1BR (90LM0661-B02170)Захоплюючий вигин
31,5-дюймова панель WQHD (2560 X 1440) TUF Gaming VG32VQ1BR забезпечує приголомшливе зображення під будь... еще-яким кутом завдяки кривизні 1500R, яка гарантує, що кожна точка знаходиться на однаковій відстані від очей. Це сприяє більш комфортному перегляду - навіть під час тривалого використання - і дозволяє насолоджуватися широким кутом огляду з меншими спотвореннями та зміщенням кольорів під час ігор і перегляду фільмів.
Частота оновлення 165 Гц
Монітор Asus TUF Gaming VG32VQ1BR має високу частоту оновлення 165 Гц, завдяки чому навіть динамічні ігри на найвищих візуальних налаштуваннях виглядають без затримок. Отримайте перевагу у FPS-шутерах, гонках, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх.
Технологія ELMB
Монітор оснащено новітньою ексклюзивною технологією ASUS Extreme Low Motion Blur, яка допомагає усунути розмиття та змазування зображення під час руху, а також робить об'єкти, що рухаються, більш чіткими для більш плавного та чутливого ігрового процесу. TUF Gaming VG32VQ1BR сумісний з широким динамічним діапазоном HDR10, забезпечуючи рівні передачі кольору та яскравості, що перевершують можливості звичайних моніторів.
Технологія Shadow Boost
Технологія ASUS Shadow Boost автоматично освітлює темні ділянки в ігровому світі, не вносячи змін в інші області зображення. Shadow Boost не тільки покращує загальне враження від перегляду, але й полегшує виявлення ворогів, захованих у темних частинах карти.
GamePlus
Монітор TUF Gaming VG32VQ1BR оснащений ексклюзивною гарячою клавішею GamePlus, яка надає доступ до вдосконалень, що дозволяють отримати більше задоволення від ігрового процесу. Ця функція була розроблена у співпраці з професійними геймерами і дозволяє їм Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 12 373 грн. |
Монітор ASUS TUF 31,5" Gaming (VG32VQ1BR) | 14 227 грн. Под заказ См. условия |
Монітор ASUS TUF VG32VQ1BR Curved HDR (90LM0661-B02170) 90LM0661-B02170Монітор Graczy TUF VG32VQ1BR CurvedТе, як швидко ви реагуєте на те, що бачите, зазвичай визначає результат бою. З ігровим мон... ещеітором TUF VG32VQ1BR Curved ви виграєте додаткові частки секунди, які визначить переможця. Блискавичний час відгуку матриці означає високу плавність зображення, яку можна використовувати для підвищення точності прицілювання. Крім того, приголомшливі кольори та динаміка Foco.com.uaНовый магазин (Львов) Пожаловаться | 12 750 грн. |
eще 10 предложений
Серия Asus TUF (игровые)
от 9 999 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
от 2 318 грн.
игровые, накладные, закрытые, беспроводные, USB C, радиоканал, многоканальные, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: до 15 ч
от 1 221 грн.
городской, для ноутбука, светоотражающий, карманы: передний, нижний, 46.5x32.5x13 см, вес 620 г
от 9 049 грн.
игровой, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
от 1 806 грн.
игровые, накладные, закрытые, проводные, 3.5 мм, 1.3 м, многоканальные, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: с кейсом + удлинитель – 1.3 м
от 6 957 грн.
игровой, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
от 1 790 грн.
игровые, накладные, закрытые, проводные, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, многоканальные, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
от 13 891 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динамики, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
от 2 787 грн.
игровые, накладные, закрытые, беспроводные, USB A, USB C, радиоканал, многоканальные, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, аккумулятор: до 15 ч, с кейсом + переходник для передатчика
от 5 691 грн.
игровой, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
от 2 898 грн.
игровые, накладные, закрытые, проводные, 3.5 мм, 2х3.5 мм, USB A, 1.2 м, многоканальные, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: с кейсом + внешняя звуковая карта
от 17 130 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
от 8 496 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, отклик 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, HDR
от 15 062 грн.
игровой, 34 ", 3440x1440 (21:9), изогнутый, 1500 R, *VA, отклик 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динамики, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
от 8 781 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
от 10 449 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, отклик 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
от 9 802 грн.
игровой, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
от 6 890 грн.
игровой, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
от 8 743 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, отклик 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
от 18 999 грн.
игровой, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динамики, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
ПохожиеСравнить в таблице →
от 11 690 грн.
игровой, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, отклик 1 мс, MPRT 0.5 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
от 10 939 грн.
игровой, 32 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, отклик 4 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium
от 14 340 грн.
игровой, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динамики, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
от 10 220 грн.
игровой, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync Premium, HDR
от 12 699 грн.
игровой, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1000 R, *VA, отклик 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
от 11 782 грн.
игровой, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
от 11 699 грн.
игровой, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
от 11 670 грн.
игровой, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1000 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
от 11 389 грн.
игровой, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
от 12 399 грн.
игровой, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, отклик 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
от 14 080 грн.
игровой, 32 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1000 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
от 12 799 грн.
игровой, 32 ", 2560x1440 (16:9), изогнутый, 1500 R, *VA, отклик 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium