Гусятница / казан Brizoll KA12-3 12 л
Фото 3 |
Brizoll KA12-3 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brizoll.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brizoll KA12-3 12 л
Все цены 21 →Казан чавунний азіатський Brizoll з кришкою-сковородою, 12 л (KA12-2) | 2 379 грн. |
Котел Brizoll азіатський з кришкою-сковорідкою гриль 12 л KA12-3 | 2 781 грн. |
Казан азіатський чавунний з гриль кришкою-сковородою BRIZOLL 12 л KA12-3 | 2 479 грн. |
Казан чавунний Brizoll азійський із кришкою-сковородою гриль 12 л (KA12-3) | 2 479 грн. |
Котел азіатський Brizoll Азія чавунний з кришкою сковородою гриль 12л (КА1 | 2 724 грн. |
eще 16 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →