Стул Vetro B-06
Фото 5 |
Vetro B-06 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vetro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vetro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vetro B-06
Стілець Vetro Mebel барний B-06-L-white (білий) | 2 568 грн. |
Стілець полубарный пластик Vetro Mebel B-06 Білий | 2 090 грн. |
Стілець барний B-06 Vetro Mebel Білий/Білий (метал/пластик) (B-06-L-white) | 2 590 грн. |
Стілець барний B-06 Vetro Mebel Чорний/Чорний (метал/пластик) (B-06-L-blac | 2 590 грн. |
Стілець барний пластиковий Vetro Mebel B-06 білий | 2 255 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →