від 573 грн.вок, 28 см, стінки 2.8 мм, дно: індукційне, 2.8 мм, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 428 грн.ківш, для індукції, до 16 см, до 1.6 л, сталь, без антипригарного
від 279 грн.класична, 26 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній
від 435 грн.каструля, для індукції, до 18 см, до 2.3 л, сталь, без антипригарного
від 469 грн.для млинців, 26 см, дно: індукційне, 2.6 мм, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 490 грн.каструля, для індукції, до 20 см, до 3.2 л, сталь, без антипригарного
від 871 грн.глибока сковорідка, з кришкою, 28 см, стінки 2.6 мм, дно: індукційне, 2.6 мм, матеріал: кований алюміній
від 1 953 грн.каструлі, ківш, 4 шт, для індукції, від 16 см, до 24 см, від 1.8 л, до 5.8 л, сталь, без антипригарного
від 339 грн.класична, 24 см, стінки 2.2 мм, дно: індукційне, 4 мм, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 401 грн.каструля, для індукції, до 20 см, до 2.6 л, сталь, без антипригарного
від 269 грн.класична, 20 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 534 грн.каструля, для індукції, до 24 см, до 5.2 л, сталь, без антипригарного
від 472 грн.сотейник, 24 см, стінки 2.6 мм, дно: індукційне, 2.6 мм, матеріал: кований алюміній
від 1 999 грн.каструлі, ківш, 5 шт, для індукції, від 16 см, до 24 см, від 1.8 л, до 5.8 л, сталь, без антипригарного
від 509 грн.класична, 26 см, стінки 2.2 мм, дно: індукційне, 4 мм, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 2 149 грн.каструлі, ківш, 4 шт, для індукції, від 16 см, до 24 см, від 1.6 л, до 5.5 л, сталь, без антипригарного, без кришки
від 708 грн.класична, з кришкою, 28 см, стінки 2.2 мм, дно: індукційне, 4 мм, матеріал: кований алюміній
від 1 259 грн.каструлі, 3 шт, для індукції, від 16 см, до 20 см, від 16 л, до 3.2 л, сталь, без антипригарного
від 553 грн.сотейник, 26 см, стінки 2.6 мм, дно: індукційне, 2.6 мм, матеріал: кований алюміній
від 284 грн.ківш, для індукції, до 16 см, до 1.2 л, сталь, без антипригарного