Кухонний ніж Tramontina Dynamic 22317/108
Tramontina Dynamic 22317/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Dynamic 22317/108
Усі ціни 13 →Кухонный нож Tramontina Dynamic 22317/108 (6188684) | 340 грн. |
Нож для хлеба Tramontina Dynamic 22317/108 | 340 грн. |
Нож TRAMONTINA DYNAMIC для хлеба 203мм/инд.уп. (22317/108) 22317/108 | 513 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Dynamic Bread 203 мм (22317/108) 22317/108 | 270 грн. |
Tramontina DYNAMIC (22317/108) 22317/108 | 340 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →