Сковорідка Berlinger Haus Black Professional BH-6120 26 см чорний
Фото 3 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Professional BH-6120 26 см чорний
Усі ціни 6 →Сковорода універсальна Berlinger Haus Black Professional Line 26см (BH 612 | 1 311 грн. |
Сковорода универсальная Berlinger Haus Black Professional Line 26см (BH 61 | 1 311 грн. |
Berlinger Haus BH-6120 | 1 395 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Black Professional Line BH-6120 26 с | 1 530 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Black Professional Line BH-6120 26 с | 1 510 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Black Professional Line BH-6120 26 с | 1 454 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →