Гайковерт Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201
Відео 9Фото 8 |
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201 акк. 1 шт 4 Агод акк. 2 шт 4 Агод , без мультитулаакк. 2 шт 5 Агод , без мультитулаакк. відсутній, без кейса |
|
Компактний і потужний універсальний ударний гайковерт з акумуляторним живленням, необслуговуваним безщітковим двигуном, LED-підсвічуванням і bluetooth-модулем для виведення сервісної інформації на смартфон. Основною фішкою пристрою стало використання універсального держателя біт 2-в-1 (внутрішній шестигранник 1/4" і квадратний хвостовик 1/2"). Завдяки йому ударний гайковерт Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201 також може грати роль шурупокрута і шурупокрута.
Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для активного професійного використання. Орієнтований на виконання значних обсягів звичайних і серійних складальних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт. Оснащений компактним і потужним безщітковим двигуном, що працює в тандемі з витривалим сталевим планетарним редуктором і довговічним ударним механізмом. Здатний розвивати значний піковий крутний момент 200 Нм, легко відвертає/загортає гайки і болти від М6 до М16 (в т. ч. зі слідами корозії). Комплектується двома місткими акумуляторами GBA 18V (5 Агод), швидкісним зарядним пристроєм GAL 1880 CV і кофр L-BOXX 136 для зручного транспортування/зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201
Усі ціни 40 →Акумуляторний гайкокрут Bosch GDX 18V-200 C, 2x5,0 Ah 06019G4201 | 17 678 грн. |
Аккумуляторный гайковерт Bosch GDX 18V-200 C, 2x5,0 Ah 06019G4201 | 15 025 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Bosch Professional GDX 18V-200 C в L-Boxx 136 с 2 | 17 678 грн. |
Акумуляторний Гайковерт Bosch GDX 18V-200 C Professional (18 В, 5 А*год) ( | 17 678 грн. |
Акумуляторний гайковерт Bosch GDX 18V-200 C (06019G4201) 0.601.9G4.201 | 17 678 грн. |
Довго вибирав підходящий інструмент. Купив такий гайковерт, доки проблем не було. Легко справляється із колісними гайками. Компактний, зручний, професійний Поки не знайшов Богдан Гуляк: користуюся Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201 більше року |
Модификації Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201
Ціни на Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46 | від 13 560 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4206 | від 12 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201 | від 14 673 грн. | 40 пропозицій | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204 | від 8 799 грн. | 38 пропозицій |