Дриль Bosch UniversalImpact 730 060313100A
Фото 4 |
Bosch UniversalImpact 730 060313100A без кейсакейс, набір 39 шт |
|
Мережевий дриль побутового класу з електромотором потужністю 701 Вт (з них 530 Вт - корисна потужність «на виході»). Крім двигуна, усередині корпусу ховається одношвидкісний редуктор. Дриль Bosch UniversalImpact 730 має регулювання обертів та може обертати свердло зі швидкістю в діапазоні від 50 до 3000 об/хв. Частота ударів (при включеному ударному режимі) пропорційна частоті обертання патрона.
На максимальних оборотах може досягати 45000 уд/мин. Швидкозатискний патрон розрахований на фіксацію оснастки діаметром до 13 мм. Крутного моменту (17 Нм) даного інструменту цілком достатньо для того, щоб свердлити отвори в деревині (діаметром до 30 мм), бетоні (до 14 мм) і сталі (до 12 мм). У комплекті з інструментом йдуть пластиковий кейс, додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління та набір оснастки з 39 предметів, який може стати в нагоді при виконанні робіт вдома або майстерні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch UniversalImpact 730 060313100A
Усі ціни 39 →Дрель ударная Bosch UniversalImpact 700 с набором 39 насадок 060313100A | 2 599 грн. |
Дрель ударная Bosch UniversalImpact 700 в чемодане с набором из 39 насадок | 3 282 грн. |
Дриль ударний Bosch UniversalImpact 700 + 39 шт. (0.71 кВт, БЗП) (06031310 | 3 282 грн. |
Дриль ударний Bosch UniversalImpact 700 з набором 39 насадок 060313100A | 3 282 грн. |
Дрель ударная Bosch UniversalImpact 700 + набор сверл и бит 39шт. (0603131 | 3 282 грн. |
Модификації Bosch UniversalImpact 730 060313100A
Ціни на Bosch UniversalImpact 730 060313100A |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 730 0603131022 | від 2 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch UniversalImpact 730 060313100A | від 2 599 грн. | 40 пропозицій |