Дриль Bosch GSB 24-2 Professional 060119C801
Відео 2Фото 4 |
Bosch GSB 24-2 Professional 060119C801 ключовийшвидкозатискний |
|
У моделі 060119C900 патрон ключовий, а в моделі 060119C801 — швидкозатискний
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 24-2 Professional 060119C801
Усі ціни 32 →Дриль ударний Bosch GSB 24-2 ШЗП 060119C801 | 11 501 грн. |
Дрель ударная Bosch Professional GSB 24-2 в L-Case с БЗП 060119C801 | 11 501 грн. |
Дриль ударний Bosch GSB 24-2 Professional (1100 Вт) (060119C801) 060119C80 | 11 501 грн. |
Дриль ударний Bosch GSB 24-2 Professional ШЗП 060119C801 | 11 501 грн. |
Дрель ударная Bosch GSB 24-2 (060119C801) | 11 501 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GSB 24-2 Professional 060119C801
Ціни на Bosch GSB 24-2 Professional 060119C801 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 24-2 Professional 060119C900 | від 9 373 грн. | 16 пропозицій | ||
Bosch GSB 24-2 Professional 060119C801 | від 9 546 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →