Дриль Bosch EasyImpact 550 0603130020
Відео 2Фото 5 |
Bosch EasyImpact 550 0603130020 без насадки-пилозбірниканасадка-пилозбірник |
|
Проста та компактний ударний електродриль для домашніх майстрів з серії Bosch DIY (Do It Yourself). Являє собою доступний за вартістю і багатофункціональний інструмент, який сподобається чоловікам, які звикли виконувати невеликі ремонтно-будівельні, збиральні або оздоблювальні роботи самостійно. Позиціонується як бюджетне рішення, призначене для активного побутового використання.
Завдяки потужному електродвигуну дозволяє швидко і ефективно свердлити різноманітні матеріали, в тому числі конструкційні леговані і нержавіючі сталі з діаметром отвору до 8 мм, кольорові метали і їхні сплави (алюміній, латунь, мідь, бронза, дюраль, АМц, АМг, АЛ), а також полімери/полімер-композити і будь-які породи дерева (до 25 мм). Ударний режим робить реальну роботу в твердих мінеральних матеріалах, у тому числі міцних марки бетону (до 10 мм).
Такий перелік можливостей робить ударний дриль Bosch EasyImpact 550 0603130020 відмінним варіантом для оснащення універсальної домашньої майстерні. Передбачений точний електронний регулятор швидкості обертання зручного швидкозатискного патрона, причому для серійних робіт, що вимагають зменшення швидкості є відповідний обмежувач і кнопка безперервного режиму. Порівняно мала вага інструменту, а також добре продумана ергономіка рукоятей з великими м'якими накладками Soft-Grip робить роботу простий і не надто виснажливою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch EasyImpact 550 0603130020
Усі ціни 6 →Дриль ударний Bosch EasyImpact 550 0603130020 | 1 669 грн. |
Дрель ударная Bosch EasyImpact 550 в чемодане 0603130020 | 1 547 грн. |
Дрель ударная Bosch EasyImpact 550 0603130020 | 1 435 грн. |
Дриль ударний Bosch EasyImpact 550 0603130020 | 1 547 грн. |
Ударний дриль Bosch EasyImpact 550 мережевий, БЗП, 0.55 кВт (0603130020) 0 | 2 024 грн. |
Ударная дрель BOSCH EasyImpact 550 БЗП 0603130020 | 1 547 грн. |
Дуже хотів мати щось менш потужне, ніж перфоратор, але гарної якості та поважного бренду. Зупинивши свій вибір на цій моделі і жодної хвилини не пошкодував. Гарний інструмент, мені для дерева ідеально підходить. Пробував працювати з металом – свердлити трохи важче, але без перегріву впоралися. Дриль легкий і компактний, зручно носити з собою. Легка, компактна Не виявив Алексей Петров: користуюся Bosch EasyImpact 550 0603130020 кілька місяців |
- Артикул 0603130020 — поставляється без насадки Drill Assistant
- Артикул 0603130021 — поставляється з насадкою Drill Assistant
Модификації Bosch EasyImpact 550 0603130020
Ціни на Bosch EasyImpact 550 0603130020 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyImpact 550 0603130020 | від 1 435 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch EasyImpact 550 0603130021 | від 1 880 грн. | 3 пропозиції |