Дриль Bosch GBM 10 RE Professional 0601473600
Відео 1Фото 7 |
Bosch GBM 10 RE Professional 0601473600 |
|
Компактний монтажний інструмент для свердління отворів. Завдяки потужності 600 Вт забезпечує свердління отворів в металі діаметром до 10 мм, у більш м'якому дереві – до 25 мм. Швидкість обертання залежить від сили натискання на кнопку, але не вище 2600 об/хв Патрон швидкозажимний, тому у користувача не виникне труднощів з заміною насадки. Живиться пристрій від мережі. Для більшої безпеки передбачена кнопка блокування свердла.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBM 10 RE Professional 0601473600
Усі ціни 50 →Дриль Bosch GBM 10 RE 0601473600 | 3 777 грн. |
Дрель электрическая безударная Bosch Professional GBM 10 RE 0601473600 | 3 777 грн. |
Дрель Bosch GBM 10 RE Professional 0601473600 | 2 995 грн. |
Bosch Bosch GBM 10 RE (0601473600) | 3 777 грн. |
Дриль Bosch GBM 10 RE (0.6 кВт, БЗП) (0601473600) 0601473600 | 3 777 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →