Гайковерт Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223
Відео 3Фото 18 |
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223 акк. 2 шт 2 Агод акк. 2 шт 3 Агод , без мультитула |
|
Професійний акумуляторний гайковерт з великим крутним моментом (180 Нм) і механізмом тангенціального удару. Ключова відмінність від інших моделей — це наявність універсального патрона. Він має не тільки квадратне посадочне місце (для торцевих головок 1/2"), але і шестигранний отвір (під звичайні біти 1/4", а також всілякі адаптери, перехідники, власники і свердла з шестигранними хвостовиками).
Таким чином, гайковерт Bosch GDX 180-LI Professional може заодно виконувати функції потужного шурупокрута або компактного ударного дриля. Світлодіод, вбудований в корпус під патроном, добре висвітлює робочу зону. Швидкість обертання шпинделя (0 – 2800 об/хв) і частота ударів (0-3600 уд/хв) регулюються силою натискання на пускову кнопку. У комплект поставки входять пластиковий чемодан, зарядний пристрій і дві батареї ємністю по 2 Агод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223
Усі ціни 32 →Акумуляторний ударний гайкокрут Bosch Professional GDX 180-Li з 2 акб GBA | 9 310 грн. |
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch Professional GDX 180-Li с 2 акб GBA | 9 310 грн. |
Гайковерт ударний Bosch GDX 180-Li, акумулятор, 2х18 В, 180 Нм, M6-M14, 1. | 9 310 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Bosch GDX 180-Li Professional, 2 акб GBA 1 | 9 310 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Bosch GDX 180-LI (06019G5223) | 9 310 грн. |
Модификації Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223
Ціни на Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223 | від 7 289 грн. | 32 пропозиції | ||
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5220 | від 3 499 грн. | 6 пропозицій |