Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001
Відео 3Фото 10 |
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001
Усі ціни 8 →Безщітковий акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 12V-35 F | 9 879 грн. |
Бесщеточный аккумуляторный шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-35 FC с Б | 8 999 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-35 | 7 899 грн. |
Безщітковий акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 12V-35 F | 8 999 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 12V-35 FC Professional (06019H30 | 8 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001
Ціни на Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001 | від 7 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000 | від 8 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009 | від 20 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004 | від 2 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002 | від 4 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003 | від 4 999 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →