Сковорідка Edenberg EB-1738 28 см сірий
Фото 7 |
Edenberg EB-1738 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-1738 28 см сірий
Усі ціни 7 →EDENBERG EB-1738 | 1 734 грн. |
Набір сковорідки 3 шт 20/24/28 см Edenberg EB-1738 | 1 415 грн. |
Набір сковорідок Edenberg EB-1738 3 шт | 1 785 грн. |
Набір з трьох сковорідок з мармуровим покриттям Edenberg 20/24/28 см EB-17 | 1 590 грн. |
Набор из трех сковород с мраморным покрытием Edenberg 20/24/28 см EB-1738 | 1 680 грн. |
Набір сковорідок Edenberg EB-1738 3 шт | 1 801 грн. |
Набір з трьох сковорідок з мармуровим покриттям Edenberg 20/24/28 см EB-17 | 1 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →