Витяжка ELEYUS Bona II LED SMD 50 BR коричневий
Фото 12 |
ELEYUS Bona II LED SMD 50 BR коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Bona II LED SMD 50 BR коричневий
Усі ціни 38 →Кухонна витяжка Eleyus BONA ІІ LED SMD 50 BR | 4 699 грн. |
Витяжка пласка Eleyus Bona II Led Smd 50 BR | 3 790 грн. |
ELEYUS BONA ІI LED SMD 50 BR | 4 502 грн. |
ELEYUS BONA ІI LED SMD 50 BR | 4 479 грн. |
Вытяжка Eleyus Bona ІІ Led Smd 50 Br | 4 361 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Bona II LED SMD 50 BR
Ціни на ELEYUS Bona II LED SMD 50 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Bona II LED SMD 50 WH білий | від 3 696 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 50 BR коричневий | від 3 589 грн. | 38 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 50 BL чорний | від 4 529 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →